Co zmieniło się na stronie?

07 Październik 2018 | 10:06 Ciekawostki

Co zmieniło się na stronie?

Chciałbym was bardzo serdecznie przywitać na ulepszonej wersji mojej strony/bloga.
Pierwsza z rzeczy, którą musiałem zrobić, to wsparcie dla użytkowników mobilnych. Poprzednio styl był statyczny, posiadający ustaloną rozdzielczość, przez co przeglądanie strony mogło być nie wygodne. Tym razem postawiłem na bootatrap, ale nie odbiegając od poprzedniego wyglądu, ponieważ taki mi się podoba i najbardziej do mnie przemawia.
Następnie postawiłem na zabezpieczenia, oraz wstęp do pozycjonowania. Przyczyniło się to do zakupu certyfikatu SSL. Bacznie obserwuje statystyki i sprawdzam, jakie ustawienie treści przynosi najlepsze wyniki w wyszukiwarce. Każdy twórca dąży do tego, aby pojawiać się jak najwyżej.
Nowością na stronie jest zakładka portfolio, gdzie zamieszczane są projekty, które wykonałem.
Najbardziej radykalnym krokiem było wyczyszczenie bazy danych. Zostały usunięte wszystkie posty, oraz konta. Baza została całkowicie przemodelowana.
W trakcie, gdy ten post jest jeszcze “świeży” nie daje możliwości zakładania nowych kont i myślę nad kilkoma nowościami, które po dłuższej analizie, mam nadzieję wprowadzić.
Nie zamierzam nastawiać się na jedną treść zamieszczoną na blogu. Chce mieć możliwość wypowiedzenia się na różne tematy niezwiązane ze sobą. Mogą to być np. problemy, lub ich rozwiązania z programowania, elektronika, sprzęt RTV, mechanika, czy nawet w przyszłości budowlanka. 
Myślę, że jak na razie to tyle, czym chciałem się z wami podzielić. Zapraszam do odwiedzin mojego bloga co jakiś czas. Może coś wam przypadnie do gustu.